TURHAL İLÇESİNDE ŞU ANA KADAR GÖREV YAPAN İLÇE MÜFTÜLERİ

Mustafa BİLGEN

14.01.1950-20.03.1964

Mehmet BARUT
27.07.1964-27.03.1970
 

Süleyman TEKİN
01.10.1970-12.12.1970

 

Zübeyir KOÇ
16.04.1970-04.06.1970

Dursun KAPLAN

14.12.1970-05.05.1972

Sabri BÖĞREK
02.08.1972-15041974

Recep SAĞLAMKENDİR

10.05.1974-20.09.1981

İbrahim KOÇ

24.091981-15.08.1982

 

M.Asım ÜNSAL

03.11.1982-10.09.1985

Bekir UZUN

10.09.1985-28.08.1991

Necati ALAGOZ

29.08.1991-03.06.1994

Halit KORKUSUZ

19.07.1994-25.08.1994

Emrullah KAYA

31.10.1994-18.09.2003

Ali ASLAN

13.10.2003-31.12.2011

Mehmet AKPINAR

15.10.2012-Devam Ediyor